Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

PZU dla ucznia

Informacja dla rodziców ubezpieczających dzieci z ubezpieczenia NNW PZU EDUKACJA.
Dla rodziców wpłacających składkę za ubezpieczenie dziecka do 30.09.2022 r. termin odpowiedzialności PZU S.A. rozpoczyna się od 01.09.2022 do 31.08.2023.
Rodzice dokonujący wpłat od 01.10.2022 do 31.10.2022. termin odpowiedzialności PZU S.A. rozpoczyna się w dniu następnym po opłaceniu składki.
Aby opłacić składkę, proszę na stronie szkoły wybrać zakładkę PZU dla ucznia, następnie proszę kliknąć w obrazek „ Ubezpieczenie dzieci w szkole”. Po przeniesieniu na informację o ubezpieczeniu, po lewej stronie jest link do strony https://ubestrefa.pl/oferta/46sxmy , który można skopiować i wpisać w adresie strony internetowej. Po wpisaniu powyższego adresu i zatwierdzeniu, zostaniecie Państwo przeniesieni na gotową już ofertę z podanym zakresem ubezpieczenia oraz wysokością składki. Na dole oferty proszę podać swój adres e-mail. Zostaną dostarczone na Państwa skrzynkę poczty internetowej Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW PZU Edukacja wraz z Kartą Produktu, Informacja o Dystrybutorze , Informacja Administratora Danych Osobowych PZU S.A , Informacja Administratora Danych Osobowych Ubestrefa.pl Sp. z O.O. oraz będzie możliwość dokonania opłaty składki za ubezpieczenie ucznia.
Termin dokonywania wpłat przez stronę PZU S.A. przygotowana dla Szkoły Podstawowej nr 5 w Ozorkowie, kończy się 31.10.2022 r. Po tej dacie można indywidualnie zawierać ubezpieczenie w placówce PZU S.A. w Ozorkowie.