Maja Kaczmarek z klasy 1b zdobyła pierwsze miejsce w konkursie literackim w/w projektu edukacyjnego, zaś Karina Frątczak otrzymała wyróżnienie w konkursie recytatorskim w/w projektu. Gratulujemy D. Chmielecka
Kategoria: Wydarzenia klasy 1-3
Trzecioklasiści w kinie
Trzecioklasiści w kinie
Uczniowie klas 3a i 3b z Bajkolandii wybrali się na wycieczkę do Kina Górnik w Łęczycy na bajkę pt. "Hopnięci". Ta atrakcja była upominkiem od rodziców na Dzień Kobiet i Dzień Chłopaka. Wyjazd był dla uczniów okazją do wspólnego spędzenia czasu poza szkołą, integracji klas oraz rozwijania zainteresowań...
Dzień Mężczyzny w Bajkokandii
Dzień Mężczyzny w Bajkokandii
Najlepsze życzenia dla wszystkich mężczyzn - dużych i tych małych! Niech moc będzie z Wami!!! K. Lewandowska, P. Stańczyk-Olczak
,,Bajkoludki życzą pięknego Dnia Kobiet”
,,Bajkoludki życzą pięknego Dnia Kobiet”
Dzień 8 Marca jak wszyscy wiemy - to Święto Kobiet na całym świecie. Również w naszej szkole było uroczyście. Chłopcy w klasach I-III złożyli życzenia swoim koleżankom z klas oraz wychowawczyniom. Zadbali też o drobne upominki. To prawdziwi dżentelmeni. K. Lewandowska, P. Stańczyk-Olczak
Dzień Smerfetek
Dzień Smerfetek
Z okazji Dnia Kobiet w Wiosce Smerfów pojawiły się słodkie upominki. Chłopcy złożyli życzenia i spontanicznie odtańczyli fantastyczny taniec! Wszyscy przygotowali też kwiatki dla bliskich sobie kobiet.
Świetlikowe aktywności w lutym
Świetlikowe aktywności w lutym
Podziękowanie od WOŚP
Podziękowanie od WOŚP
Imieniny Klas Drugich
Imieniny Klas Drugich
Klasy drugie obchodziły bajkowe imieniny 27 lutego. Uczniowie zaprezentowali inscenizację i piosenki o tematyce bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie. Tak wesoło pożegnali zimę i z utęsknieniem czekają na wiosnę. Dziękujemy Bajkoludkom za piękne laurki z życzeniami.
Dzień Bezpiecznego Internetu
Dzień Bezpiecznego Internetu
W ramach DBI 2026 platforma Safeinternet.pl proponuje szkołom udział w szeregu lekcji online. Smerfy z Bajkolandii co roku biorą udział w tych wydarzeniach. W lutym tego roku uczestniczyły w zajęciach" GADKI z Maksem". Podczas lekcji prowadzące bazowały na filmie animowanym o tym samym tytule. Przekazały...
"Owocowa środa" w Bajkolandii
"Owocowa środa" w Bajkolandii
W ubiegłą środę uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawczyniami przygotowali pyszne owocowe, soki, smoothie i sałatki, które następnie ze smakiem i uśmiechem chętnie zajadali. "Każdy Bajkoludek pamięta, jemy owoce na co dzień, a nie od święta!" Katarzyna Lewandowska
