Pożegnanie Wioski Smerfów
W klasie 3b odbyło się dziś podsumowanie roku szkolnego 2025/2026. Wręczone zostały dyplomy za ostatnio przeprowadzone konkursy oraz za osiągnięcia Smerfów w różnorodnych dziedzinach w całym roku szkolnym. To był już ostatni dzień nauki i zabawy w Bajkolandii. Uczniowie żegnają Wioskę Smerfów, bo we wrześniu rozpoczynają naukę w Piątkolandii!
Aleksandra Fliszewska
