Zakończenie roku szkolnego klas drugich
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26 było okazją do wyróżnienia uczniów klas drugich za trud i osiągnięcia edukacyjne. Pani wicedyrektor Dorota Różalska wręczyła najlepszym uczniom dyplomy gratulacje od Burmistrza Miasta Ozorkowa, a także nagrody książkowe i dyplomy za sukcesy odniesienie w konkursach szkolnych, powiatowych, wojewódzkich oraz ogólnopolskich.
Na zakończenie uroczystości pani wicedyrektor życzyła uczniom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom Bajkolandii słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji.
opracowała Beata Kalkowska
