Pożegnanie pracownic Bajkolandii
Dzisiaj odbył się uroczysty apel, podczas którego pożegnaliśmy odchodzące na emeryturę trzy panie pracujące przez wiele lat w naszej szkole: p. Iwonę Kuzaniak, p. Teresę Drwalewską-Biesiadę i p. Annę Sadowską.
Cała społeczność Bajkolandii pożegnała Panie piosenkami i wierszykami, ułożonymi specjalnie na tę okazję.
Życzymy Paniom odpoczynku po wielu latach pracy, zdobywania nowych doświadczeń i wspomnień oraz zdrowia, dzięki któremu będzie to możliwe do zrealizowania! Niech nastaną dla Was dni pełne słońca i radości!
A. Fliszewska, P. Stańczyk-Olczak, D. Stasiak
