Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nauczanie zdalne

W związku z decyzją o wprowadzeniu nauczania zdalnego od 26 października 2020 r. następuje zmiana organizacji pracy szkoły.

Klasy IV-VIII przechodzą na nauczanie zdalne.

Od dnia 9 listopada 2020r. na nauczanie zdalne przechodzą klasy I-III.

Zajęcia kreatywne zostają zawieszone.

Nauczyciele będą łączyć się z uczniami w godzinach zgodnych ze stacjonarnym planem lekcji za pośrednictwem platformy Teams.

Do przekazywania materiałów edukacyjnych oraz prac domowych mogą służyć zakładki -zadania domowe oraz wiadomości w e-dzienniku. 

Proszę rodziców o dopilnowanie aby uczniowie uczestniczyli w zajęciach. 

Proszę również rodziców aby systematycznie korzystali z e-dziennika i sprawdzali wiadomości od wychowawcy. Tą drogą będą przekazywane wszystkie ważne dla klasy komunikaty. 

Proszę również śledzić komunikaty zamieszczane na stronie internetowej szkoły.