Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mini kiermasz słodkości z okazji Dnia Kobiet

6 marca 2026 r. w naszej szkole odbył się mini kiermasz słodkości zorganizowany przez samorząd uczniowski. Wydarzenie zostało przygotowane przez uczennice klasy 8b, 7c oraz 6b. Na stołach kiermaszowych pojawiło się wiele pysznych słodkości. Uczniowie przynieśli między innymi różnorodne ciasta, kruche ciasteczka, kolorowe babeczki, a także galaretki i deserki z bitą śmietaną i owocami. Kiermasz spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły chętnie odwiedzali stoisko i wspierali akcję, kupując przygotowane przysmaki. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać 910,44 zł.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznej karmy dla zwierząt, którymi opiekuje się Fundacja Psierociniec. W ten sposób szkolna społeczność mogła nie tylko wspólnie świętować zbliżający się Dzień Kobiet, ale także wesprzeć zwierzęta potrzebujące pomocy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie wypieków oraz osobom, które włączyły się w organizację i wsparły kiermasz. Dzięki takim inicjatywom pokazujemy, że nawet drobne działania mogą przynieść wiele dobra.