Bezpieczne wakacje!
Przed nami długo wyczekiwany czas odpoczynku, podróży i letnich przygód. Życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzinom radosnych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Pamiętajmy o kilku ważnych zasadach:
- zachowujmy ostrożność nad wodą i korzystajmy tylko ze strzeżonych kąpielisk,
- przestrzegajmy zasad ruchu drogowego podczas jazdy na rowerze, hulajnodze i podczas spacerów,
- nie oddalajmy się od opiekunów w nieznanych miejscach,
- chrońmy się przed słońcem i pamiętajmy o odpowiednim nawodnieniu,
- korzystajmy z Internetu odpowiedzialnie i bezpiecznie.
Niech wakacje będą czasem odpoczynku, rozwijania pasji, spotkań z bliskimi oraz zbierania pięknych wspomnień. Życzymy wszystkim uczniom udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!
Społeczność Szkoły „Bajkolandia”
opracowała Karolina Stolarczyk
