SZKOLNY DORADCA ZAWODOWY

Posłuchaj co trzeba zrobić by zostać:

1. Reporterem

Wywiad z reporterką Karoliną Polak przeprowadzili ucziowie klasy VIIIC: Dobrochna Dobrzyńska i Marcel Gwarczyk, pod opieką p. Piotra Króla.

iconfinder 001 play 29497072 Co reporter robi na co dzień

iconfinder 001 play 29497072 Jakie szkoły trzeba ukończyć aby zostać reporterem

iconfinder 001 play 29497072  Czy oprócz wykonywania pracy reportera, trzeba robić coś jeszcze aby się utrzymać

iconfinder 001 play 29497072  Czy oprócz wykonywania pracy reportera, trzeba robić coś jeszcze aby się utrzymać cz. 2

iconfinder 001 play 29497072  Jak wymagająca jest praca reportera

iconfinder 001 play 29497072  Jakie są plusy i minusy pracy reportera

iconfinder 001 play 29497072  Podsumowanie

 

2. Reżyserem

 Wywiad z Panią reżyser Ewą Graczyk przeprowadzili uczniowie klasy VIIIA i VIIIC pod opieką Pana Piotra Króla

 iconfinder 001 play 29497072       Wywiad z Panią reżyser

Terminy zajęć z doradcą zawodowym klas VII

                     

 

 

                      VII A                                                           VII B                              

Grupa 1                                                 Grupa 2                                                  Cała klasa

wtorek 13:50-14:35                               piątek 08:00-08:45                           wtorek 14:40-15:25

                                                                                                                             ZALICZONE!!!

19.03                                                      22.03                                                         

26.03                                                      29.03

                                                      

 

                                                      

 

 

                                  VII C                                                            VII D

Grupa 1                                                  Grupa 2                                                    Cała klasa

czwartek 08:50-09:35                            piątek 08:50-09:35                       poniedziałek co dwa tygodnie                                                                                                                                                    13:50-14:35                                                             

14.03                                                       22.03              

28.03                                                       29.03                                                             25.03

04.04                                                       05.04                                                             08.04

                                                                                                                                      06.05

                                                                                          20.05

 

 

 

Konsultacje dla rodziców uczniów klas VII i VIII

 w każdy poniedziałek

17:00-18:30

sala 29

 

 

 

Rozstrzygnięcie

MIEJSKO GMINNEGO KONKURSU

"KALEJDOSKOP ZAWODÓW"

 

20190227_104737_800x600.jpg

 

Kategoria 1: klasy I-IV          I miejsce ex aequo:

                                                Aleksandra Buczel IIB       SP5        

                                                Lena Zdziarska IIB             SP5    

                                                Oliwia Twardowska IVA     SP5 

                                                Izabela Nolbrzak  II              SP2  

                                                Małgorzata Woźniak  II        SP4

                                                Oliwier Krzewiński  I            SP4

                                               

        

Kategoria 2: klasy V-VI         I miejsce:   Aleksandra Żółtowska  VI     SP4

                                             II miejsce:  Dominika Michalak VIA         SP5

                                            III miejsce:  Katarzyna Florczak  V           SP4

                                         wyróżnienie:  Wiktoria Dobrowolska V        SP2

 

  

Kategoria 3: klasy VII-VIII i gimnazjum

                                                                      I miejsce: Klaudia Gieraga   III Gim.        

                                                                     II miejsce:  Dominika Młodak VIIA    SP5 

                                                                     II miejsce: Mateusz Rzeźniczak  III Gim

                                                                    III miejsce:  Anna Bortnik VIII SP2

 

Rozdanie nagród i dyplomów odbyło się się 27.02.2019 (środa) w Urzędzie Miasta Ozorków o godz. 11

 

Nagrodzone prezentacje do pobrania

 

BIBLIOTEKARZ

 

MUZYK