ANGIELSKI

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego English High Flier

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie English High Flier, który odbędzie się 28 listopada. Jest to konkurs jednokrotnego wyboru przeznaczony dla klas 5-8. Na stronie www.jersz.pl można bezpłatnie pobrać arkusze z lat ubiegłych. Laureaci konkursu mogą wygrać tygodniowy wakacyjny obóz talentów lub też bony do wykorzystania w księgarni internetowej. Koszt to 10 zł. Zgłoszenia u nauczycieli języka angielskiego do 5 listopada. Szczegóły regulaminu dostępne na stronie internetowej konkursu. 

Zapraszamy

nauczyciele języka angielskiego 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS 

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO laughing            uwaga

 

Dnia  07 listopada 2018 odbędzie się ogólnopolski konkurs z języka angielskiego OLIMPUS sesja jesienna. Test wielokrotnego wyboru - kilka prawidłowych odpowiedzi (jedna, dwie, trzy, cztery bądź żadna). Archiwalne arkusze konkursu dostępne są na stronie www.olimpus.edu.pl   Koszt 8,50 zł. Jeśli chcesz wziąć udział zgłoś się do swojego nauczyciela języka angielskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 09 października. 

Przyjdź i sprawdź się.

Serdecznie zapraszam smile

Anna Charuba-Kurpińska

Wszelkie odpowiedzi można przesyłać na poniższy adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.