Informacja dnia

SZANOWNI RODZICE, OPIEKUNOWIE

W związku z akcją strajkową, od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania zajęcia w szkole mogą zostać zawieszone.

Wynika to z niemożliwości zapewnienia dzieciom higienicznych i bezpiecznych warunków pracy.

Zwracam się do Państwa z prośbą o możliwość zapewnienia swojemu dziecku opieki. Może dojść do sytuacji, w której opieka w świetlicy szkolnej będzie niemożliwa, jeśli liczba uczniów przekroczy dopuszczalną ilość.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących opieki nad Państwa dziećmi informacji udziela dyrekcja szkoły (dyrektor, wicedyrektorzy).

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SZAFEK SZKOLNYCH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

IM. MARII CURIE – SKŁODOWSKIEJ W OZORKOWIE

Zabawa karnawałowa odbędzie się w piątek 8 lutego (przed feriami)
w SP nr 5 przy ul. Cegielnianej w godzinach:

klasy I - godz. 10.00 - 11.45
klasy II - godz. 10.00 - 12.00

klasy III - godz. 12.30 - 14.15
klasy IV - godz. 12.30 - 14.30

klasy V - godz. 15.00 - 17.45
klasy VI - godz. 15.00 - 18.00
klasy VII - godz. 15.00 - 18.15
klasy VIII - godz. 15.00 - 18.30

Dzieci przychodzą bezpośrednio na zabawę.
Przynoszą obuwie na zmianę.
W tym czasie nie ma zajęć lekcyjnych oraz obiadu.
Prosimy o zapewnienie dzieciom bezpiecznego powrotu do domu.
Świetlica będzie czynna w budynku przy ul. Cegielnianej.
Prosimy poinformować wychowawców o godzinach przebywania dziecka na świetlicy w tym dniu.

Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”

Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy.hymn.JPG