SZKOLNY DORADCA ZAWODOWY

                       VII A                                                           VII B                              

Grupa 1                                                 Grupa 2                                                  Cała klasa

wtorek 13:50-14:35                               piątek 08:00-08:45                           wtorek 14:40-15:25

26.02                                                      01.03                                                         26.02

05.03                                                      08.03                                                         05.03

12.03                                                      15.03                                                         12.03

19.03                                                      22.03                                                         19.03

26.03                                                      29.03

02.04                                                      05.04

09.04                                                      12.04

30.04                                                      26.04

 

                                  VII C                                                            VII D

Grupa 1                                                  Grupa 2                                                    Cała klasa

czwartek 08:50-09:35                            piątek 08:50-09:35                       poniedziałek co dwa tygodnie 

28.02                                                       01.03                                                        13:50-14:35

07.03                                                       08.03                                                             25.02

14.03                                                       15.03                                                             11.03

21.03                                                       22.03                                                             25.03

28.03                                                       29.03                                                             08.04

04.04                                                       05.04                                                             06.05

                                                                                          20.05

 

 

 

Konsultacje dla rodziców uczniów klas VII i VIII

 w każdy poniedziałek

17:00-18:30

sala 29

 

 

 

Rozstrzygnięcie szkolnego etapu konkursu „Kalejdoskop zawodów”

Prace zakwalifikowane do etapu międzyszkolnego:

 

Kategoria 1: klasy I-IV             Aleksandra Buczel IIB            

                                                Lena Zdziarska IIB                

                                                Adam Frątczak IIB               

                                                Aleksandra Brudzińska IVB  

                                                Oliwia Twardowska IVA          

                                                Antonina Błaszczyk IVA          

 

Kategoria 2: klasy V-VI            Dominika Michalak VIA          

Kategoria 3: klasy VII-VIII        Dominika Młodak VIIA            

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 08.02.2019r, wręczenie nagród odbędzie się po feriach.

 

 

 

REGULAMIN MIEJSKO GMINNEGO KONKURSU O ZAWODACH „KALEJDOSKOP ZAWODÓW”

I. ORGANIZATOR:

Organizatorem Konkursu o zawodach „Kalejdoskop zawodów” jest zespół doradców zawodowych szkół podstawowych z terenu miasta Ozorkowa, pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa

II. ADRESACI

Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z terenu miasta i gminy Ozorków.

III. TEMATYKA

Tematyka konkursu dotyczy prezentacji zawodów, z kręgu zainteresowań uczniów.

IV. CELE